Курс Графічний дизайн

Details:

Address:

Підлітковий акселератор "Ampli"

Онлайн

Age:

13 - 16 years

KidsVisitor.com -

Description:

Курс для підлітків 13-19 років, який навчить  мислити поза рамками та візуалізувати ідеї. Курс охоплює максимально широкий діапазон тем і професійних знань у самих  різних областях дизайну, таких як: скечінг, типографіка, брендинг та розробка фірмового стилю. Візуальні комунікації через створення айдентики, постерів, афіш, etc. Робота в Illustrator, Photoshop, InDesign. Проектне навчання. Два рівні складності: базовий Beginner та професійний Advanced.

Schedule:

  • Тривалість навчання базового рівня Beginner — 6 місяців (24 тижнів/занять).
  • Групове онлайн навчання з тренером — дизайн-спеціалістом рівня Middle+, групою підлітків та супроводом стаді-менеджера.
  • Завдання для роботи серед тижня: відео-підручник (1-5 відео на тиждень), тести до нього, практичні завдання, додаткові матеріали (галузеві статті, ін.). Перевірка завдань тренером. Спілкування у чаті.
  • Групове онлайн заняття з тренером по hard skills вихідними (субота або неділя, 2 години, онлайн у zoom/google meets).
  • Онлайн-практикуми з тренером по soft skills (надпрофесійні навички) раз на 2 тижні.
  • Зворотний зв’язок для батьків: 1. раз/місяць статус навчання по програмі від стаді-менеджера 2. раз/три місяці – відгуки тренера.

Щоб дізнатися дату найближчого старту групи або більш детальніше про навчання, записаться на консультацию або отримати безкоштовне пробне заняття, залиште, будь ласка, заявку  https://bit.ly/3nIsH5F

Телефон: +38 094 832 05 96

Cost:

При оплаті щомісячно: 1800 грн/міс. Існує система знижок та система лояльності для наших студентів.

Feedback and comments: