Details:

Age:

2 - 16 years

Address:

вул. Скрипника, 11, Львів, Україна


KidsVisitor.com - Educational And Wellness Cultural Center "Ekolend"
KidsVisitor.com - Educational And Wellness Cultural Center "Ekolend"
KidsVisitor.com - Educational And Wellness Cultural Center "Ekolend"

Description:

Feedback and comments:

5.0

Кожен раз кажу собі і всім - як добре, що є така школа! Головний показник - дочка ходить до школи із задоволенням! Не ниє зранку, зі школи раніше вертатися не хоче. Цілий день в школі, а я знаю, що і уроки зроблені, погуляла, смачно поїла. Ще й тут же і на спорт, і на малювання, і на польську мову пішла. В них там і екскурсії цікаві постійно, і різні мастер-класи - кожен раз дитина про щось з захопленням розповідає. Добре те, ще можна обирати для дитини одразу з трьох напрямів, що вивчати детальніше?Школи спеціалізовані переважно мовні. А в еколенді хочеш англійську, хочеш математику-інформатику, хочеш мистецтво. Ми вибрали ІТ. Вона в молодшій школі, а вже презентації краще ніж я робить )) І вчителькою нашою класною задоволені дуже, і тьютор завжди "руку на пульсі" тримає - то як вихователь, приглядає за ними. Подобається, що не зациклені на зазубрюванні і завчанні . Уроки тут їм цікаво організовують - то мандрівка в космос, то судове засідання, словом все якось інакше, по-новому. І оточення має значення. Ну а школу саму то просто треба бачити - ми в свій час про таке навіть не мріяли))

5.0

Дякую садочку Еколенд за гарну роботу з дітьми! Коли віддавала сина в садок дуже переживала як адаптується, але завдяки кваліфікованому персоналу, сучасному підходу та різноманітним цікавим та розвитковим програмам він швидко втягнувся! Особливу увагу хотіла б приділити найкращому вихователю Люді та помічниці Лесі, які своєю турботою та позитивною атмосферою, яку вони створюють в групі, моя дитина із задоволенням біжить в садок!

5.0

Насправді задоволений садком. Діти постійно зайняті, в кінці дня приємно здивований результатами творчості своїх хлопців. Рекомендую.

5.0

Відвідуємо дитячий садок Еколенд, дуже задоволені вихователькою та помічницею виховательки. Гарні умови перебування, хороше харчування. Дитина біжить в садок із задоволенням,а ще якісна программа навчання, розвитку та дозвілля дітей