Літні Дитячі табори у Карпатах 2021

Fayno Camp Yaremche. Англомовний дитячий табір в Карпатах

Табір розташований в екологічно чистому місці Карпат - мальовничому містечку Яремче, яке потопає в зелені та оточене стіною гір. Це ідеальне місце для набуття здорових звичок, активних дій на природі та оздоровлення. В англомовному таборі Fayno Camp Yaremche під час літніх канікул на дітей чекає не тільки приголомшлива розважальна програма, але й чудові можливості для особистісного розвитку та підвищення рівня розмовної англійської з native speakers (носіями мови). Пісні біля багаття, походи, конкурси та змагання і, звичайно ж, нові друзі з усієї України!

Кемпери проживатимуть в сучасному оздоровчому  комплексі «Карпатські Зорі» в м. Яремче, Івано-Франківської області. Варіанти розміщення дітей: 2-3-х-місні номери. Кожен з номерів обставлений новими меблями, є санвузол ( оснащений душовою кабіною та необхідною сантехнікою). Холодна і гаряча вода – цілодобово. З вікон відкривається чудовий краєвид на гори.

АДРЕСА
м. Яремче, вул. Свободи, 272/2.

ТЕЛЕФОНИ
‎+38 (099) 265 96 01
+38 (095) 436 39 57

ig  https://www.instagram.com/fayno.camp/

fb  https://www.facebook.com/FaynoCamp/Підліткова літературна школа в Карпатах

Підліткова Літшкола – це 10 днів насиченого відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформального спілкування нон-стоп із відомими письменниками і однодумцями, походи в гори, розважальні ігри, літературні читання.

У програмі:

● лекції та майстеркласи відомих письменників
● практика і робота над текстами разом із лекторами
● повне занурення у власну творчість
● мотивація і заряд натхнення
● літературні читання та обговорення текстів учасників
● видання книжки із текстами учасників
● тематичні вечірки та розважальні ігри
● екскурсії та прогулянки в гори
● нові друзі та незабутні враження

Учасники навчаться: 

● користуватися інструментами сторітелінгу
● писати жваво, структурно і лаконічно
● конструювати сюжет і крутих персонажів
● розвивати авторський стиль і мову
● розумітися в літературі глибше за шкільну програму
● редагувати власний текст

Вік дітей: 11-16 років.

Місце проведення: Готельно-відпочинковий комплекс «Небокрай» (Яремче, Івано-Франківська обл.) Місце у центрі «зеленого» туризму Карпат. 

Контакти: litosvita.org@gmail.com, 095 849 16 33Британський табір STUDY.UA в Карпатах

Табір був відкритий 7 років тому із врахуванням найвищих стандартів навчання та відпочинку дітей у кращих британських мовних коледжах. 
Головна мета – занурити дітей в англійську мову за допомогою професійних та сертифікованих викладачів носіїв англійської мови з Великобританії, США та Канади!

Британський табір STUDY.UA «Карпати» знаходиться поруч із закарпатським містом Ужгород, в готельному комплексі Zolota Gora 4*. Це унікальне місце, оточене дивовижною природою Карпат.

Сайт British Camp https://camp.study.ua/

ig  http://instagram.com/camp.study.ua

fb  https://www.facebook.com/camp.study.ua

АДРЕСА:
Урочище "Золота гора", Ужгород, Закарпатська область

ТЕЛЕФОНИ:
+38 (044) 500-09-19, +38 (097) 000-03-20Сімейний табір "Зорелови"

Новий формат сімейного відпочинку  - оздоровлення, релакс та розвиток усієї сім’ї. 

Це сімейний табір гуманної педагогіки у Закарпатті, мета якого – гармонійний розвиток сім’ї через розвиток кожного її члена, через усвідомлення свого місця, ролі кожного у родині. Чи реально це зробити за 7-денну програму? Засновниця табору Світлана Залужна(гуманна педагогигя, учениця професора Шалви Амонашвілі, Амбасадор Емпатії в Україні) абсолютно впевнена в тому, що ті потужні трансформації, які виникають у кожного гостя табору, незворотні, і задають силу для розвитку та вдосконалення у майбутньому.

Завдяки унікальній програмі табору, що включає 3 різних напрямки (програма для дорослих, для дітей та підлітків) та балансу відпочинку і цікавого навчання досягається неймовірний ефект.  Міжнародна команда спікерів табору складається із  всесвітньо відомих вчених, педагогів та психологів – Шалви та Паати Амонашвілі, Марини Таргакової, Катерини Ясько, Олексія Бабаянца та Ірени Пранскавічуте. 

Кому табір точно підходить? Тим, хто усвідомлює необхідность розвивати себе та свою родину, хто точно знає, що майбутнє дітей – це  не тільки шкільна академічна освіта, а насамперед, розвиток отих softskils, про які так багато зараз говорять. А це і емоційний інтелект, і навики комунікації, самопрезентації, digital-уміння, фінансова грамотність, критичне мислення та інші.Табір ЗОРЕЛОВИ дли тих, хто готовий усвідомлено інвестувати у розвиток відносин зі своїми дітьми. 

АДРЕСА:

Закарпаття, Еко-курорт "Ізкі"

Сайт: http://zorelovy.com

fb  https://www.facebook.com/zorelovy

ig  https://www.facebook.com/zorelovy

Контакти: 095 380 48 05, info@zorelovy.comМайкемп - літній табір у Карпатах

Спорт, майстер класи, командні ігри на свіжому повітрі, басейн, зйомка відео, вечірні концерти, у яких бере участь кожна дитина, дискотеки, тематичні вечірки і навіть йога та кросс фіт.

Хто з дітей не мріє зануритися в казковий світ DISNEY?

Пропонуємо разом відправитися в цю неймовірну подорож, наповнене яскравими персонажами та чарівними героями. 

Сором'язливі діти забувають про сором'язливість через 15 хвилин після знайомства з майкемпом, активні — одразу розуміють, що це місце — те, що їм треба, а ті хто звикли постійно сидіти в телефоні, знаходять його розрядженим наприкінці зміни.

Розшукуються актори, вокалісти, телеведучі, танцюристи та інші талановиті діти, які готові ризикнути та спіймати удачу за хвіст! Всього один вдалий кастинг все змінить!

Якщо ваша дитина обожнює спорт, любить дивитися супернику в очі та готова перемагати завдяки своїй силі, а також гострого розуму, і готова стати частиною команди переможців... ми чекаємо саме на неї!

АДРЕСА:
Славське, Львівська область

ТЕЛЕФОН:

+38(093) 059 40 87

Сайт: http://www.mycamp.com.ua/Дитячий табір у Карпатах SUMMER TOURBO CAMP

12 днів у Карпатах, наповнених яскравими подіями, та 2 дні у веселій дорозі.

Вік учасників від 6 до 17 років.

Особливість табору - це TOURBOта про кожного та живе спілкування. Саме цим двом факторам надається перевага над телефонами і планшетами, корстування якими ми обмежуємо. Як результат - діти більше спілкуються один з одним, заводять справжню дружбу, відкривають для себе Карпати, знаходять нові хобі та захоплення.

До вартості включено: Проживання -12 повних днів; 4 разове харчування; трансфер вокзал – готель – вокзал у Татарові; супровід вожатих з досвідом роботи в таборах від 3х років; розважальна програма - кожен день щось нове (екскурсії, майстер-класи, квести, ігри); страхування для активного відпочинку.

Детальна інформація https://tourbocamp.com/summer_camp

 

Is this article useful?