Дитячий табір "Веселка"

Details:

Age:

7 - 16 years

Where?

Специализированный санаторно-оздоровительный комплекс "Радуга"

селище Опаріпси, Рівенська область, Україна

Price:

5040.00 UAH

Дитячий табір "Веселка" - Специализированный санаторно-оздоровительный комплекс "Радуга"

Description:

Спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс “Веселка” розташований в екологічно чистій зоні поблизу міста Радивилів. Комплекс розміщений в березовому гаю біля річки Слонівка, ставків та урочища “Веселка”.

Дитячий табір має в своєму користуванні літню естраду, майданчики для проведення культмасових дійств, спортивну площадку, футбольне поле, волейбольну та баскетбольні площадки, басейн, спортивне знаряддя.

В приміщенні клубу-їдальні знаходиться актовий зал, де проводяться загальнотабірні міроприємства та два рази на тиждень демонструються дитячі відеофільми, а також козацька кімната, де проводиться гурткова робота серед дітей.

В наявноcті бібліотека та методичний кабінет.

До послуг дітей різноманітні гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції, школи інтелектуальних ігор, клуби за інтересами, де досвідчені педагоги передають свої знання та вміння підростаючому поколінню.

Щозміни, діти, які відпочивають в комплексі відвідують Свято-Успенську Почаївську лавру в Тернопільській області, музей-заповідник “Козацькі могили “ Радивилівського району, “Олеський замок Львівської області ,військовий аеродром м. Броди Львівської області, екскурсії в місцевий зоопарк с.Бугаївка, Радивилівський історичний музей. Відстань від комплексу до місць вищезгаданих екскурсійних маршрутів близько до 30 км.

Обов’язкове страхування життя дітей під час перебування в комплексі .

Комплекс забезпечений міжміським зв”язком, мережою WI-FI, супутниковим телебаченням.
Цілодобова охорона та пункт медичної сестри.

Вартість путівки на 14 днів - 5040грн
Вартість путівки на 21 днів - 7560 грн
 

Feedback and comments: