Денний дитячий табір "Моя Капітошка"

Details:

Age:

5 - 9 years

Where?

Дитячий садок "Моя Капітошка"

вул. Боголюбова 1, Софіївська Борщагівка, Україна

Price:

400.00 UAH

 Денний дитячий табір "Моя Капітошка" - Дитячий садок "Моя Капітошка"

Description:

Запрошуєм дітей з 5-ти до 9-ти років для активного та корисного проведення літніх канікул!!!

Більшість часу ми проводимо на свіжому повітрі!

Це включає: спортивні та команді ігри, квести, змагання, ігри на майданчиках, а також виїзди в парки відпочинку та на пікніки! 

Наша зміна триває 2 тижні. І за цей час ми встигаємо здійснити 4 поїздки на комфортабельному мікроавтобусі в пошуках цікавих подій!

Наша безпека!

На групу із 10 дітей  - 2 креативних та досвідчених Майстрів-Вожатих. Всі вожаті  володіють  основами медицини та технікою  безпеки.  З  собою   ми   завжди   маємо   аптечку  для  надання  першої допомоги. Крім  цього,  двічі  на тиждень нашу команду оглядає компетентний лікар-педіатр. Мікроавтобус для перевезення дітей обладнений ременями безпеки на кожному сидінні. Ми підписуємо з вами договір, в якому чітко описана наша відповідальність за вашу дитину.

Харчування

Харчуємося ми 4 рази на день виключно натуральною та корисною їжею, яка приготована із найсвіжіших продуктів. Це: сніданок, обід, полуденок та вечеря. Ми слідкуємо, щоб харчування дітей було збалансоване, корисне і смачне. Щоденне меню включає молочну кашу, злаки, супи, борщі, котлети, рибу, м'ясо,  салати, випічку, свіжі овочі та фрукти. За вимогою можемо детально ознайомити батьків із нашим меню. Під час виїздів на екскурсії ми беремо з собою додатковий перекус - свіжі фрукти, печиво. На пікніках за згоди батьків випікаємо на вогні картоплю. 

Три наші подорожі - це пізнавальні екскурсії, присвячені темі нашої зміни. А саме: Планетарій «Атмосфера», Експериментаніум, Завод "Рошен", Океанаріум, Зоопарк 12 місяців, Театр пісочної анімації, Зоопарк, Музей іграшок, Музей авіації, Музей Пирогово, Парк Феофанія, Музей води, Страусина ферма та багато-багато інших цікавих екскурсій!

Вартість зміни становить 3000 грн.

Увага!!!  При  завчасному бронюванні   вартість  однієї  зміни  становить всього 2500 грн./2 тижні

Два тижні для Вас забагато? Наш табір можна відвідувати потижнево і поденно!

1 тиждень/1800 грн., 1 день/400 грн.

 

Feedback and comments: