Найкращий день народження разом з PASTKA

С местом проведения
Праздник на выезд

Цена от: 600,00 UAH

Возраст: от 7 до 16 лет

Кол-во детей: от 2 до 12 детей

Время проведения мероприятия: 1 ч.

Адрес: вул. Анни Ахматової, 3, Київ, Україна

Описание:

Сайт: http://deti.pastka.com.ua/ru/

Телефоны:

+38 066 220 42 52   

+38 068 720 82 92

Режим работы: 11:00 - 24:00

Ламаєте голову над тим, як особливо та незвичайно провести день народження? Бажаєте, щоб цей день запам’ятався надовго, проте аніматори і конкурси у кафе – це дуже банально? Ви потрапили саме туди, куди треба!

Квест-кімната «Pastka» - подарує  Вам незабутні враження та купу позитивних емоцій  Вашим дітям!

У нас є три абсолютно різні квест-кімнати з різними рівнями складності, на будь-який смак, вік та настрій! Та це не все! Для повноцінного свята на нашій локації є кімната відпочинку, де після гри можна продовжити святкування за піцею та шматочком святкового торта.

«Ілюзіоніст»

Чи доводилось Вашим дітям бувати за лаштунками у справжнісінькій гримерні фокусника-ілюзіоніста? У нас це можливо! Але, вибратися вже не так-то й легко, як потрапити. Дітям необхідно відшукати усі підказки та, що залишив ілюзіоніст та повторити його головний фокус- зникнути так само, як зробив це він.

Рівень складності: средній

Час: 60 хвилин

Вартість: від  400 до 600 грн. за команду від 2 до 4.

«Секрети Хогвартсу»

«Секрети Хогвартс»

І дорослі, і діти мріють відчути себе добрими чарівниками, які здатні виплутатися з найскладніших ситуацій і врятувати світ за допомогою одного з магічних заклинань! Прийшов час боротьби за величний Хогвартс і протистояння самому Темному Лорду ... Тільки кращим чаклунам вдалося проникнути непомітно в замок! І лише відшукавши могутній амулет - чарівний горокракс, чарівники зможуть врятувати Хогвартс від злих намірів Того, Чиє Ім'я Не можна Називати і вибратися з кімнати!

Рівень складності: средній/високий

Час: 60 хвилин

Вартість: від  500 до 800 грн. за команду від 2 до 5.

«6 Чуття» ( 14+ )

Тільки відважні підлітки погодяться стати учасниками експерименту, щоб відкрити в собі, те саме «6 чуття» ! 90 хвилин в повній темряві, довіряючи лише собі, друзям і тактильним відчуттям! Чи зможуть вони, покладаючись на інтуїцію і вміння бути командою, запустити механізм, який допоможе вийти з темряви? Страшно? - а ось і ні, в кімнаті не буде нічого страшного. Крім темряви :)

Рівень складності: високий

Час: 90 хвилин

Вартість: від  600 до 800 грн. за команду від 2 до 4.

Для найменших можливий супровід адміністратора * Адже в квестах бажають грати усі:)

Квест - це не просто гра в реальності. Такого плану ігри змушують думати і шукати різні шляхи вирішення, включати уяву! І як же круто, хоча б на годину відчути себе героєм казки! Пройти шлях справжнього героя, віддатися пригодам, та ще й пліч-о-пліч зі своїми друзями!

А ще, наші адміністратори допоможуть Вам втілити будь-які сюрпризи для Ваших діток (заховати подарунок у квесті, зустріти з кімнати з тортом!). Все що завгодно, щоб подарувати найяскравіші спогади про День народження!

Вартість уточнюйте у організаторів.

Поделиться:

Отзывы и коментарии: