Внимание! Событие на данной странице не актуально.

Фестиваль "Льодовиковий період на Співочому полі"

Парк семейного отдыха "Спивоче поле" вул. Лаврська, 33, Київ, Україна 0 - 16 лет
Цена для детей: от 50.00 UAH
Нет актуальных событий

Запрошуємо вас на масштабну зимову подію – святковий новорічний фестиваль Льодовиковий період, що триватиме з 15 грудня по 30 січня на території парку Співоче поле. Новорічний настрій та святкову атмосферу створюють живописні схили парку, прикрашені яскравими гірляндами, музикальний супровід та безліч розважальний локацій для дорослих та дітей. На вас чекають:
- снігові гірки для катання на повітряних подушках (snowtubing): 3 дорослі – 70м довжина, 3 дитячі – 30 м довжина
- контактний зоопарк з цуценятами. Особливе місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин.
- катання на санях з хаскі. Сибірські хаскі природжені спортсмени. Вони володіють унікальною витривалістю і вражаючими фізичними даними. Катання на собачій упряжці - вражаюча прогулянка, неймовірна пригода, яка назавжди залишиться у вашій пам’яті і стане чудовим подарунком для близьких. 
- зона дитячих атракціонів
- виставка квіткових композицій у кризі
- виставка масштабних снігових фігур
- фуд-корти
- 5 зон з теплими наметами 
А також новорічна ялинка, вражаючі фотозони, постійно діючі зимові ярмарки, крамнички з солодощами, медом, вовняними виробами, цікавими подарунками,сувенірно-тематичною продукціею та багато-багато іншого.

Отзывы и коментарии: 0