Внимание! Событие на данной странице не актуально.

Уроки алхімії в старовинній аптеці

Клуб активных родителей "Знайка" вул. Притисько-Микільська, 7, Київ, Україна 5 - 16 лет
Цена для детей: от 120.00 UAH
Нет актуальных событий

В нас з`явився унікальний шанс - пізнати таємниці алхімії... 
Перетворитись на маленького чарівника - ось мета нашого візита до унікального музея-аптеки!!! 
Запрошуємо всіх на унікальний майстер-клас з виготовлення бомбочок-шипучок для ванни! 

Ми відвідаємо кабінет аптекаря, що в ті давні часи був і лікарем. Відвідаємо підвальну лабраторію алхіміка, стару келью де лікували настоянками та молитвою, хату цілительниці з духмяними травами під стелею та старі аптечні погреби.

На вітринах музея-аптеки побачимо посуд для виготовлення трав`яних сумішей, різноманітні банки та склянки для ліків, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих часів, заспиртованих змій та крабів з яких колись виготовляли лікувальні препарати. Окрім ліків на полицях можна побачити старовинні склянки з кремом, пудрою, парфумами, зубним порошком і навіть чорнилами - все це раніше продавали виключно в аптеках.

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека. Ми відвідаємо кабінет аптекаря, підвальну лабораторію алхіміка, давню келію, де лікували настоями і молитвами, хату знахарки з запашними травами під стелею та старі аптечні підвали. Окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з усім, що раніше продавали виключно в аптеках!

Попереднє бронювання обов'язкове!

Отзывы и коментарии: 0