Внимание! Лагерь на данной странице не актуально.

Kidbi Equides Club Літній Табір під Києвом

Подробнее:

Возраст:

8 - 16 лет

Где?

KIDBI CAMP

Садова вулиця, 2, Мрія, Київська обл., Україна

Цена:

13900.00 UAH

Kidbi Equides Club Літній Табір під Києвом - KIDBI CAMP
Kidbi Equides Club Літній Табір під Києвом - KIDBI CAMP
Kidbi Equides Club Літній Табір під Києвом - KIDBI CAMP
Kidbi Equides Club Літній Табір під Києвом - KIDBI CAMP

Описание:

KIDBI camp – це інноваційний бізнес табір, який всього за один тиждень змінить мислення і інтелектуальні можливості дитини.

Це буде не просто табір, це буде незвичайна подорож у сфері розвитку власного інтелекту, спорту та розваг. Чому? Тому що ми зібрали актуальні та цікаві теми для дітей. І ми покажемо, що навчання може бути цікавим і веселим. У вашої дитини буде ще одне хоббі – розвиток власного інтелекту.

Розклад змін:

19-25 липня Власний сайт, бот 3.0, впевненість, сторітелінг, імпровізація

Унікальність зміни:  практичний досвід створення власного с IT Startup, спілкування з власниками бізнесу та менторські зустрічі. Допомога в реалізації особистих проектів дітей та їх медіа підтримка.

8-14 серпня Professional camp

Унікальність зміни:

Одна професія на все життя? Подобається людина – подобається її професія? Оцінки це найважливіше? Які ще міфи та нав’язані стереотипи не дають вашій дитині рухатися на зустріч своїй професії? На цій зміні ми будемо  розвіювати міфи і на їх місці формувати цілісне бачення світу професій та самореалізації в 21 столітті. Професії майбутнього дня сьогодні. Кожен день присвячений одному напрямку. 

Професійне тестування Магеллан (проводиться до або після табору).

15-21 серпня Tik-Tok camp. Акторська майстерність в поєднанні з танцями

Унікальність зміни:  Поєднання розваг та саморозвитку, це саме те? Що чекає дітей на даній зміні. Розважаючись, танцюючи та знімаючи відео ми будемо прокачувати свої акторські здібності, сценічні рухи, розслабимо тілесні затиски та навчимося якісно та професійно знімати відео на телефон.

ПРОЖИВАННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Парк-готель “Бабусин Сад” розташований в селі Мрія, 27-й кілометр траси Київ-Житомир. «Бабусин Сад» — це новий стиль заміського відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 29 номерів різних категорій. Всі номери обладнані електронними замками з магнітною карткою для вхідних дверей. Тут є домашній готель і затишний ресторан. Російська лазня і 25-метровий критий басейн. Готель Бабушкін Сад знаходиться посеред яблуневого саду надзвичайної краси, який розкинувся на території в
33 000 квадратних метрів.

Команда тренерів

На кожні 10 дітей в команді присутні 2 тренери. Табору KIDBI 7 років і в нас є досвід 50 проведених змін. В нашому таборі працює команда професіоналів. Всі тренери з вищою освітою та парцюють з дітьми понад 5 років. В таборі є психологи, тренери акторської майстерності, бізнес та спортивні тренери.

Вартість Табору

Одна путівка: 13 900 (7 днів)
Дві путівки: 25 800 (7 днів)

- 7 днів
- 4-х разове харчування від шефа
- Майстер-класи
- Тренінгова програма
- Проживання у готелі 5*
- Теплий басейн в спа зоні 31°C
- Гольф та спортивні секції
- Супровід 24/7

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ В ТАБІР


https://www.kidbi.com.ua/camp

  • +38 098 161 01 01

fb  https://www.facebook.com/kidbi.ua

yt  https://www.youtube.com/channel

Выезд из Киева

Поделиться:

Отзывы и коментарии: