Вечірній святковий сет пригод від Quest Ground

С местом проведения
Праздник на выезд

Цена от: 1700,00 UAH

Возраст: от 10 до 16 лет

Кол-во детей: от 4 до 16 детей

Время проведения мероприятия: 3 ч. 30 мин.

Адрес: вул. Хорватська 6, Львів, Україна

Описание:

Kids Ground - це дитячі дні народження під ключ. Уяви неймовірні пригоди, драйв та захоплюючі квести для дітей. Твої діти відсвяткують день народження у максимально епічних та реальних квестах. Обери розвагу або замов один з комплектів пригод і ми створимо для твоєї дитини незабутнє свято!

Ми пропонуємо:

  • До 8 учасників Battle room + Quest Room + Party Zone
  • До 16 учасників Battle room х 2 + Quest Room х 2 + Party Zone

Battle room "Пірати проти Імперії". Командна рольова гра, що не має аналогів у світі. Збирай команду, обирай сторону, яку відстоюватимеш. Очолюй командування флотом та вирушай назустріч морським пригодам. Відчуй особливий вид ментального адреналіну. На тебе та твоїх друзів чекають запеклі баталії, під час яких вам доведеться знаходити та відстежувати ворожі кораблі, змінювати дислокацію своїх та блискавично знищувати ворожий флот. Усе аби добитися перемоги над твоїми ж друзями з ворожої команди. Тривалість гри 70 хв.

Формат гри:

  • 4 гравця vs 4 гравця.Спеціальний формат для Kids Ground. Обов'язки лоцмана розпреділені між двома гравцями.
  • 2-3 гравця vs 2-3 гравця. Класичний формат гри в Battle Room. Якщо у вас у команді лише 2 гравців - роль капітана виконує один з них.
  • 1-2 гравця + інструктор vs 1-2 гравця + інструктор. Запроси інструктора в команду. Наші профі можуть зайняти будь-яку роль, та приймати більш або менш активну участь у грі, в залежності від твого вибору.

Quest Room "Відьмак". Знайди вихід з квест кімнати використовуючи спритність розуму та логіку. Школа Вовка відома складністю свого випробовування. Тут учням доводиться зіткнутися з нетиповими для відьмака завданнями. Щоб пройти їх доведеться задіяти потаємні резерви свого розуму, віднайти гармонію в середині своєї душі та відновити баланс стихій. Запрошуємо і тебе приєднатись до цієї незабутньої магічної пригоди, подолати яку під силу далеко не кожному! Тривалість гри 70 хв.

Відпочинкова зона Party Zone. Територія для відпочинку шукачів пригод. Тут ти можеш влаштувати солодкий стіл, вечірку або різноманітні інтерактиви які доповнять день народження твоєї дитини.

Час проведення свята: вечірній, з 18:30

P.S. Ми турбуємось про безпеку, тому шукачі пригод завжди під контролем досвідчених інструкторів QG.

Поделиться:

Отзывы и коментарии: