Дитячий табір у Карпатах SUMMER TOURBO CAMP '21

Подробнее:

Возраст:

6 - 16 лет

Где?

Turbo Camp

Татарів, Івано-Франківська область, Україна

Цена:

11000.00 UAH

Смены:

c 25.07.2021 до 07.08.2021
c 08.08.2021 до 21.08.2021
Дитячий табір у Карпатах SUMMER TOURBO CAMP '21  - Turbo Camp

Описание:

12 днів у Карпатах, наповнених яскравими подіями, та 2 дні у веселій дорозі.

Вік учасників від 6 до 17 років.

Особливість нашого табору - це TOURBOта про кожного та живе спілкування. Саме цим двом факторам надається перевага над телефонами і планшетами, корстування якими ми обмежуємо. Як результат - діти більше спілкуються один з одним, заводять справжню дружбу, відкривають для себе Карпати, знаходять нові хобі та захоплення.

Наша мета - це крутий відпочинок, нові досягнення, нові навички, розвинення комунікабельності та самостійності, вміння аналізувати та приймати рішення, робота у команді і просте дитяче щастя!

ДЕ? Смт. Татарів, Івано-Франківської області. Жити будемо в Готелі «Ольга». Туристичний комплекс «Ольга» розташований у самому серці Карпат, на березі гірської річки Прутець, в оточенні чарівних лісів.

До вартості включено: Проживання -12 повних днів; 4 разове харчування; трансфер вокзал – готель – вокзал у Татарові; супровід вожатих з досвідом роботи в таборах від 3х років; розважальна програма - кожен день щось нове (екскурсії, майстер-класи, квести, ігри); страхування для активного відпочинку.

Детальна інформація https://tourbocamp.com/summer_camp

Выезд из Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя

Поделиться:

Отзывы и коментарии: