Центр розвитку "Діалог"

Details:

Age:

3 - 16 years

Address:

вул. Повітрофлотська, 2А, Дніпро́, Україна


KidsVisitor.com - Центр розвитку "Діалог"

Description:

Центр почав свою освітню діяльність в 2007 р. Головна наша місія - цілеспрямована підготовка учнів до вступу до ВНЗ. Завдяки професіоналізму наших педагогів ми допомогли тисячам школярів, студентів і абітурієнтів. Економічна політика компанії - надання високоякісних послуг із бюджетними цінами. Вартість навчання в нашому Центрі традиційно є однією з найнижчих в м. Дніпро, а у вартість навчання, окрім аудиторних занять, включені: тестування, домашні та аудиторні контрольні роботи, репетиційні іспити у форматі ЗНО, консультації та навчальна література.

Центр реалізує найбільш масову й доступну форму підготовки - підготовчі курси різної тривалості і форми занять: почати навчання можна в 9 або 10 класах, для випускних класів пропонуються курси тривалістю від 6 до 9 місяців.

Основний вид нашої діяльності - допомога абітурієнтам у підготовці до ЗНО. Ми готові розділити відповідальність за майбутнє абітурієнтів з ними та їхніми батьками. Ми розуміємо складність спільних завдань, але наша згуртована команда здатна вирішити їх. Заняття в нашому Центрі систематизують та поглиблюють знання з предметів, що вивчаються відповідно до вимог ЗНО.

Наші курси призначені для учнів 11, 10 і 9 класів середньої школи, випускників шкіл, студентів коледжів, а також тих, хто закінчив школу в попередні роки. Умови навчання та оформлення на курси можна дізнатися, зателефонувавши за допомогою одного з наших телефонів або завітавши до нас у гості.

Feedback and comments:

5.0

Мой ребенок проходил компьютерную профориентацию 2 года назад в этом центре. Сейчас он студент по специальности, которую мы смогли выбрать благодаря компьютерной программе. Спасибо огромное, особенно профоконсультанту. За 3 часа работы ма получили массу полезной информации!