Details:

Age:

1 - 10 years

Address:

проспект Героїв Сталінграду, 49А, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Освітній центр "Квітка Знань"

Description:

«Квітка Знань» - це мережа освітніх центрів для дітей у віці від 1 до 10 років. Ми були першими, хто досконально вивчив і застосував світові методики раннього розвитку дітей. Відібравши найцінніше що є в кожної з них, адаптувавши до нашого сприйняття і доповнивши результатами власних досліджень, ми створили нову авторську програму. Це програма Олени Миколаївни Гижко "Пограймося разом".

Що отримають діти?

  • Починаючи з 2-х уроків на тиждень у віці 1-го року, до 5-ти років дитина із задоволенням відвідує 12-15 занять на тиждень.
  • Пройшовши дошкільну підготовку у нас, дитина легко проходить тестування в будь-яку школу України.
  • Крім інтенсивного розвитку, діти набувають навичок спілкування в колективі.

Чому ми?

  • Батьки самі обирають предмети, які буде відвідувати їх дитина.
  • При складанні розкладу, ми враховуємо біологічний годинник вашого малюка.
  • Батьки можуть бути присутніми на будь-якому занятті без попередньої домовленості.
  • Маленькі групи.

Логіка. Це курс занять з розвиваючих ігор, підібраних за програмами: розвиток уваги, пам'яті, мовлення, логічного мислення, дрібної моторики руки, навчання читанню, математиці, конструкторським і художньо-трудових операцій. Кожне заняття включає 7-10 різних ігор.
Малюкам від року до двох. Безліч розвиваючих ігор, пальчикова живопис, вироби з тіста, елементи хореографії, знайомство з музичними інструментами - все це і задоволення і навчання.
Наука в дослідах і експериментах. Головною перешкодою в успішному освоєнні шкільного курсу фізики і хімії є відсутність мотивації: теорія занадто далека від практики.
Літня школа. Майстер-класи за різними напрямками образотворчого мистецтва, спортивні змагання, справжня наукова лабораторія, турніри з шахів та шашок, квести, заняття хіп-хопом, зйомка фільму, пісочна анімація, футбольні матчі з тренером, уроки акторської майстерності і багато іншого! Додому всі повертаються з подарунками для батьків, зробленими своїми руками.
Підготовка до школи. Ми допоможемо вашій дитині придбати всі необхідні знання і навички для того, щоб блискуче пройти вступні тестування.
Живопис маслом. Уроки живопису для дітей - це унікальна можливість їх творчого і гармонійного розвитку.
Театральна майстерність. Завдяки курсу акторської майстерності, діти вчаться розкриватися світу, позбавляються від страхів, пов'язаних зі спілкуванням з іншими людьми, виступом перед публікою.
Заняття з психологом. Заняття побудовані в ігровій формі. Програма спрямована на подолання проблем в спілкуванні і на попередження боязкості, сором'язливості, агресивності, тривожності.
Українська мова. Головне завдання наших викладачів-філологів - прищепити любов до української мови і навчити вільному володінню їм. Уроки української мови розвивають комунікативні здібності дітей. В ході навчання удосконалюються навички читання і письма, отримані на уроках логіки.
Хореографія. Вправи, що охоплюють всі групи м'язів, виконуються по ходу сюжетно-рольової гри. Особлива увага приділяється розвитку гнучкості, пластичності, спритності, формуванню правильної постави і красивої ходи.
Фізкультура. Ваша дитина активний і рухливий? В кінці дня Ви відчуваєте втому, а він як і раніше повний сил? Відвідайте наш урок, і викладач направить енергію малюка в потрібне русло.
Кулінарія. Якщо ваша дитина любить пекти пироги, допомагати мамі і бабусі, приймати вдома гостей, приходьте на наші кулінарні курси. Під керівництвом наших веселих і чарівних шеф-кухарів малюки не тільки навчаться нарізати салати, вимішувати тісто і збивати крем, але також - вирощувати зелень в домашніх умовах, прикрашати свої кулінарні шедеври і багато іншого.
Шахи. Ми рекомендуємо навчати дітей шахів з самого раннього віку. Це тренує волю до перемоги, твердість характеру, емоційну стійкість. Помітно поліпшується концетрация і вміння запам'ятовувати інформацію.
Музика - додатковий тип комунікації, який розвиває загальну здатність мислити і сприймати навколишній світ. Діти від народження музичні, головне вчасно розвинути в них природне почуття ритму і звуку.
Образотворче мистецтво. Діти знайомляться з різними видами і жанрами образотворчого мистецтва, доступними техніками і матеріалами, які розкривають перед ними можливості художнього відображення світу.
Англійська мова. Для нас дуже важлива комунікативна спрямованість навчання. Дітей вчать говорити і розуміти англійську мову. Навчання складається з розучування пісень, віршів, запам'ятовування слів і подальшого їх вживання в навчальних і реальних ситуаціях.
Заняття з логопедом. Якщо ваша дитина не вимовляє або спотворено вимовляє деякі звуки, робить помилки в узгодженні слів у реченні, не чує різницю у вимові звуків, з працею переказує текст або висловлює свою думку, є привід звернутися до логопеда за консультацією.
Англійська для школярів. Наші улюблені учні стали зовсім дорослими і в вересні сядуть за шкільні парти.Первие кроки у вивченні англійської вони вже зробили: накопичили непоганий словниковий запас, розучили безліч пісеньок і рифмовок, навчилися читати і писати.

Feedback and comments: