Курси робототехніки RoboUa | Позняки

Details:

Age:

4 - 16 years

Address:

вул. Олександра Мишуги, 12, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Курси робототехніки RoboUa | Позняки
KidsVisitor.com - Курси робототехніки RoboUa | Позняки
KidsVisitor.com - Курси робототехніки RoboUa | Позняки
KidsVisitor.com - Курси робототехніки RoboUa | Позняки

Description:

RoboUA — це лабораторії сучасних технологій, в яких діти отримують інноваційні знання.

Наші класи обладнані сучасними технологічними новинками, серед яких 3D-принтери, окуляри доповненої реальності, конструктори Lego Mindstorms, плати Arduino, роботи Dash, сучасні комп’ютери та ін.

Ми не просто навчаємо, ми зацікавлюємо дитину, адже вчитися з ентузіазмом у рази легше та швидше. Наші учні з 7 років здатні самі створювати прості комп’ютерні ігри. В RoboUA є особливість – дітям настільки подобаються заняття, що вони не хочуть іти додому після їх закінчення. І ми цим пишаємось!

RoboUA перетворює дітей зі споживачів на творців комп’ютерних продуктів. І ми завжди готові довіритися баченню дитини та спробувати втілити її проект, а не нав’язувати постійно лише своє бачення. Ми відійшли від застарілих понять «гуру-учень» заради провідних систем виховання за зразком «експерт-команда» і йдемо в ногу зі світовим прогресом, готуючи дітей до життя в умовах нових технологій, де вміння програмувати буде не привілеєм, а необхідністю.

RoboUA – не є бізнесом, яким ми його зазвичай звикли бачити в нашій країні. Наша мета – зробити лабораторії максимально соціальними, щоб якомога більше дітей мали можливість розвиватися і вчитися не лише користуватися, а й створювати самостійно найсучасніші технології.

Робототехніка та програмування – це не просто хобі для дитини.

Це те, що в майбутньому може стати справою її життя.

Feedback and comments:

5.0

Навчається старший на веб-прлграмуванні. Минулого року закінчив пайтон та веб-дизайн. Середня донька ходить другий рік на робототехніку та візуальне програмування. Постійно беремо участь в таборах на канікулах. Цілком задоволені і викладанням, і матеріалом, і самими викладачами 👍 Рекомендую!