Лазер-клуб "Laser strike"

Details:

Age:

6 - 16 years

Address:

вул. Миколи Грінченка, 18, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Лазер-клуб "Laser strike"

Description:

Що хочуть отримати діти на день народження? Насправді, всі хочуть одного й того ж: загадку, пригода, щось незвичайне, чого раніше не було або той, що колись дуже сподобалося.
Говоріть, конкурси на дитяче свято - відмінне рішення? Може бути, але у нас є те, що ще більше порадує вашу дитину.
Зустрічайте! Відмінна ідея як організувати дитяче свято - це Лазерстрайк!
Шановні батьки! Ви хочете, щоб ваша дитина отримала масу нових позитивних емоцій? Щоб він відчув себе зовсім дорослим, справжнім воїном? А щоб він подихав свіжим повітрям і побігав? Якщо так, то Лазерстрайк подарує йому кращий дитячий свято! Київ пропонує багато варіантів, як розважити дитину, але хіба відпочинок на природі не вважався завжди найкращим?
А ще дитині дуже потрібні друзі. Хіба свята для дітей і командна гра не ідеальний варіант, де можна обзавестися товаришами і друзями на все життя?
Дитяче свято з грою лазерстрайк - розвага не тільки для дітей, батьки теж можуть взяти участь. Не хочете? Чи зможете зайняти себе крикетом, петанк, міні-футболом, шведськими містами, бадмінтоном.
Свята дітям не повинні бути нудними, одноманітними. На те воно і дитинство. За столом ваша дитина ще за життя насідітся. Тому краще влаштовувати дитячі свята Київ незвично, так, щоб вони запам'яталися надовго.

Feedback and comments: