Дитячий сад "Украинский сувенир"

Details:

Age:

1 - 6 years

Address:

вул. Кирило-Мефодіївська, 4А, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Дитячий сад "Украинский сувенир"
KidsVisitor.com - Дитячий сад "Украинский сувенир"
KidsVisitor.com - Дитячий сад "Украинский сувенир"

Description:

Авторські методики наших фахівців пов'язані з грою. У грі наші малюки починають читати з 3-х років, вважати, складати і віднімати в межах 10-й. 5-6 літні дітки перед денним сном читають вголос казки для всіх.

Вихователі і діти живуть однією сім'єю. 2-х разові прогулянки на свіжому повітрі на сучасній дитячому майданчику доставляють дітям радість і задоволення.

Персонал в наш приватний дитсадок вибирається дуже ретельно, як правило це молоді дівчата з вищою освітою і досвідом роботи в освітніх установах.

Feedback and comments:

5.0

Об "Украинском сувенире" узнала от подруги, ее дочь в этом году выпустилась с лицейной группы. Подруга довольно долго подбирала сад, поменяли наверное штук 5 (то питание не такое, то воспитатели - злые, знаний никаких...), "Укр. сувенир" тоже как-то сначала настораживал, но несмотря на это девочка последние 2.5 года посещала именно его, с сентября пойдет в гимназию №290 (углубленное изучение немецкого, английского, японского, корейского языков). Не знаю, может здесь нет никакой связи.... но свою дочь с сентября я тоже в Украинский сувенир поведу.