Освітня компанія ZNOUA

Details:

Age:

10 - 16 years

Address:

вул. Голосіївська, 7, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Освітня компанія ZNOUA

Description:

ZNOUA – це освітня компанія з великою місією: дати кожній дитині в Україні можливість вступити до навчального закладу своєї мрії, тим самим змінити своє майбутнє на краще! Результативність підготовки до ЗНО базується на досвіді команди, який компанія акумулювала за останні 10 років. Серед керівництва компанії професіонали в освіті як в Україні, так і за кордоном.

Також ми проводимо денний весняний табір Z-camp, де діти зможуть застосувати знання на практиці та знайти те, що їм до душі. Табір наповнений різноманітними майстер-класами від експертних наставників (управління проектами, ділові комунікації, переговори, презентація, сторітеллінг, копірайтинг), екскурсіями по знаних компаніях, а також веселими командними іграми, квестами та вікторинами!

Feedback and comments:

5.0

Хочу висловити щиру подяку підготовчим курсам ZNO.UA з історії України за професіоналізм. Особлива подяка викладачу з Історії як фахівцю, патріоту та гарній людині. Завдячуючи Його праці, моя дитина, Юрченко Анна успішно здала екзамен з історії України та поступила на Історичний факултет Киево-Могилянської Академії. З повагою, Дмитрій Юрченко