Центр Хореографічного мистецтва "Велесад"

Details:

Age:

3 - 16 years

Address:

проспект Соборності, 12В, Київ, Україна


KidsVisitor.com - Центр Хореографічного мистецтва "Велесад"
KidsVisitor.com - Центр Хореографічного мистецтва "Велесад"

Description:

Створений у 1994 році, "Веселад" поєднав навчання багатьом видам та напрямкам хореографії, зокрема українському, народно-сценічному, фольклорному, характерному, модерн-танцю, класичному та сучасному естрадному танцю, основам акробатики.
Майбутні артисти можуть розпочати опанування основ хореографічного мистецтва в 3-5 років та пройти підготовчий, початковий та середній рівні навчання.
Головне завдання Центру "Веселад" - залучити до опанування усіх видів і жанрів хореографічного мистецтва найширші кола дітей і юнацтва, здійснюючи їх грунтовне естетичне виховання і постійний селекційний відбір найбільш обдарованих з метою майбутньої підготовки з них високих професіоналів, танцівників - віртуозів і хореографів.
На сьогоднішній день у Центрі "Веселад" мистецтво танцю опановує більш ніж 400 дітей з різних районів м.Києва.
Педагогічний колектив "Веселада" працює на рівні найвищих досягнень сучасної європейської хореографічної освіти, поєднує навчання з практикою, активною концертною діяльністю.
В репертуар концертних груп Центру "Веселад" входять танці різних регіонів України, а також танці народів світу. В програмі колективу номери на основі лексики сучасного і класичного танцю, фрагменти та варіації з балетів.
Центр "Веселад" відрізняє висока професійна майстерність, танцювальна та сценічна культура. Виступи та майстерність юних танцорів емоційно сприймається у самій вимогливій аудиторії.
"Веселад" відомий і улюблений не тільки у Києві, Україні , та й за кордоном. За останні роки ансамбль гідно представлял мистецтво дітей м.Києва, виборовши перші місця та звання Лауреатів багатьох престижних Міжнародних фестивалів.
"Веселад" - володар Гран-прі ІХ Всесвітнього фольклорного фестивалю (представлено 75 країн) в м. Ісмаілія - Єгипет та Міжнародного фестивалю «Балтійський Вояж» Рига - Стокгольм - Рига.
"Веселад" неодноразово з успіхом виступав на кращіх сценах України - Національна Опера України, Національний палац культури "Україна", Міжнародний Центр культури "Жовтневий палац", театр оперетти та інші.
"Веселад" був Лауреатом Гран - прі фестивалів в МДЦ "АРТЕК" у 2000 - 2003 та 2005 - 2007 роках, Лауреатом першої премії Все-українського огляду-конкурсу творчих колективів.
За вагомий особистий внесок у національну культуру, Указом Президента України , художньому керівнику Центру "Веселад" Ларисі Гусовській було присвоєно Почесне звання "Заслужена артистка України", нагороджена «Знаком Пошани» Київського міського голови.
Директор Центру "Веселад" - Віталій Гусовський був обраний Віце-президентом і головою Київського відділення Асоціації діячів хореографічного мистецтва Національної Всеукраїнської музичної спілки.
Праця педагогів Центру "Веселад" неодноразово відзначалась грамотами, подяками та цінними подарунками Міністерства культури та мистецтв України, Міністерства освіти та науки України, Міністерством в справах сім’ї та молоді України, Київським міським головою.
Обдаровані діти Центру "Веселад" неодноразово отримували творчі стіпендії від адміністрації міста та районів.
Випускники Центру працюють в кращіх професійних колективах України та Росії.

Feedback and comments: