Репетиторский центр "LESSONS"

Details:

Age:

5 - 16 years

Address:

вул. Преображенська, 23, Київ, Україна

Schedule:

Today: Open

  • Mo 11:00 - 19:00
  • Tu 11:00 - 19:00
  • We 11:00 - 19:00
  • Th 11:00 - 19:00
  • Fr 11:00 - 19:00
  • Sa 12:00 - 19:00
  • Su Day-off

KidsVisitor.com - Репетиторский центр "LESSONS"

Description:

Навчаємо еффективно, з підходом «Просто про складне».

52 викладача з приватних шкіл, з високими результатами ЗНО учнів. 2 роки успішної роботи, 636 учнів Формат занять - клас приватної школи (до 15 учнів).

Переваги - є 4 причини, за якими заняття в Репетиторскому центрі LESSONS вигідніше, ніж приватні уроки на дому, і навіть ефективніше:

1) В mini-групах дитина швидше "схоплює" матеріал, бачачи помилки со-группніков (до 8 чол).

2) Моніторинг якості - Lessons відбирає викладачів по 6 параметрам і постійно контролює їх роботу; проводимо незалежний зріз знань 1 раз / чверть. Батьки отримують звіти про просування дитини в навчанні.

3) Все в одному навчальному центрі - дитина не витрачає сили на переміщення по місту. З батьки більше не витрачають свій час, на координацію занять дитини з різними репетиторами. Делегуйте це Адміністратору!

4) Вибираючи міні-групові заняття, ви займаєтеся з топовим викладачем і економите 50% вартості!

Світові стандарти освіти в останні роки - це групове навчання, яке сприяє соціалізації та формує вміння співпрацювати. Співпраця - це запорука розвитку. Думка сера Кена Робінсона, експерта світового рівня, з його виступу на конференції TED
Індивідуальні заняття рекомендовані у випадках серйозного відставання школяра, і тільки до моменту його здатності займатися в групі.

У нас- найкраща на ринку освіти методика викладання English (методика оцифрована на 80% - аудіо і відео студійної якості, теми Life skills / життєвих навичок в кожній темі занять).

Заняття - online або очно.

Локації центрів:

- Солом'янка - вул. Преображенська 23;
- Святошин - вул. Львівська 22;
- Печерськ - вул. Іоанна Павла II, 4/6

Feedback and comments: