Курси польської мови "Білий орел"

Details:

Age:

6 - 16 years

Address:

вул. Саксаганського,7, Львів, Україна

Цена для взрослых:

1850.00 UAH


KidsVisitor.com - Курси польської мови "Білий орел"
KidsVisitor.com - Курси польської мови "Білий орел"
KidsVisitor.com - Курси польської мови "Білий орел"
KidsVisitor.com - Курси польської мови "Білий орел"

Description:

Польська мова при польському товаристві Білий Орел.

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України.Тільки дипломовані викладачі з Польщі та України. Більше 6 років досвіду. Після закінчення навчання - видаємо Сертифікат.

 Безкоштовні консультації по Карті Поляка та навчанню в Польщі. Групові, індивідуальні, напівіндивідуальні заняття, суботньо-недільна школа, розмовний клуб, факультативи, поіздки по Польщі та Україні, цікаві проекти, мовні та відпочинково-розвиваючі табори - це основні напрямки нашої діяльності.

Feedback and comments:

5.0

Неодноразово приходила на консультацію. Завжди допомагали з вирішенням складних ддя мене питань і що найголовніше перед співбесідою з консулем отримала декілька чудових порад, які суттєво повпливали на успішну здачу.

5.0

Задоволена! Школа чудова, підхід викладачів супер!

5.0

Недавно закінчила курс А1 у п. Ані Наконечної. Я дуже, предуже задоволена! Пані Аня гарно пояснювала, давала письмові завдання та усні. На цьому курсі я навчилась: сприймати польську на слух, писати, говорити. Граматику дуже доступно пояснювали. Усі хто лише думає чи варто, то кажу від себе, що 10000% варто! Я однозначно продовжу навчання і дуже хочеться саме до п. Ані! Дякую Вам!

5.0

Написала тест на рівень А1. Наш викладач Анна Наконечна докладно відповідала на наші запитання та уважно пояснювала матеріал. Дуже було приємно вчитися з таким викладачем. Усім раджу.