Кімната відпочинку "Тралі Валі"

Details:

Age:

3 - 16 years

Address:

вул. Київська, 7В, Тернопіль, Україна


KidsVisitor.com - Кімната відпочинку "Тралі Валі"

Description:

Заклад повністю пристосований для проведення дитячих свят. Тут вас зустрінуть розваги на будь-який смак і вік!

«Любіть свого малюка, все інше є у нас» - діюча філософія кімнат дитячого дозвілля «Тралі-Валі»
 

У Вас незабаром дитяче свято, день народження? Ви плануєте майстер-клас, квест, тематичну вечірку зі спец ефектами та мильними бульбашками, чи просто маєте намір видозмінити щоденне дозвілля? Ура! З метою відчуття домашнього затишку, ОНОВЛЕНА команда мережі дитячих кімнат «Тралі-Валі» готова подбати про найкращі умови для Вашого сімейного відпочинку. 

Ключові аспекти в роботі персоналу – гостинність та привітність, індивідуальний підхід і увага до Ваших побажань. Чарівні персонажі:  хлопчик Trali – надійний, довірливий, поціновував престижу та розкоші & дівчинка Vali – романтична, добра, ніжна, обожнює комфорт і затишок, щодня і щомиті теревенять, бешкетують, вирушають у надзвичайну мандрівку сторінками казкових історій, аби «Файне місто» могло дізнатися, як яскраво та весело лунає щирий дитячий сміх! А ящірка Арнольд Чікаго та тарантул Матільда зачарують Вас своєю красою та таємничою неповторністю.

Кімнати дитячого дозвілля мають дві функціональні зони: банкетну та ігрову. У першій – зручні меблі для святкового застілля, побутова кухонна техніка, є годувальні кріселка та качельки. У другій, що має килимове покриття – сухий басейн з кульками і гіркою, bibicar bradex, лазанка monkey bar, м’які модулі, батут, м’які модулі, караоке, х-box, kinect, 2-поверховий лабіринт, настільний теніс, скалодром, настільний футбол, кухня, конструктори та багато ін. 

Feedback and comments: