Дитяча розважальна кімната "Булька"

Details:

Age:

3 - 16 years

Address:

вул. Антона Монастирського, 42, Тернопіль, Україна


KidsVisitor.com - Дитяча розважальна кімната "Булька"

Description:

Святкування дитячих днів народжень хрестин, день ангелів. Зал - 150 кв.м. Для ВАС: ігровий лабіринт; батут великий; будиночок Барбі; чарівний будиночок; ігрові приставки Х-BOX та караоке.

Дитяча розважальна кімната Булька пропонує по-домашньому затишне приміщення для проведення дитячих свят. У Бульці є все для того, щоб Ваші дітки весело провели час:

Двохповерховий ігровий лабіринт, величезний батут, будиночок Барбі, Чарівний будиночок, настільний футбол, ігрові приставки Х-ВОХ, караоке, дискотеки та безліч інших забав для дітей віком від 1 до 12 років.

Чому наші клієнти обирають саме Бульку?

У нас велика площа – 150 кв.м.! Тому Вашим маленьким гостям буде де побігати. Ми подбали про те, щоб у діток було багато простору для ігор, адже це так важливо! Просторі ігрові зони вигідно відрізняють Бульку від інших ігрових кімнат.

У нас завжди чисто, усі кімнати встелені ковроліном. Міні-кухня,  два санвузли, гардеробна, потужні кондиціонери, індивідуальна система опалення дозволяє нашим гостям завжди почуватися комфортно.

Булька одночасно приймає лише одне свято, тому Ви не будете перетинатись при святкуванні з іншими компаніями.

Важливим є відчуття безпеки дітей під час святкування. Перебуваючи в Бульці, Ви будете впевнені в цьому

Вам не потрібно робити день народження дитини окремо для бабусь і дідусів, хресних, родичів і т.д. Святкуючи у Бульці, маєте можливість запросити не лише до 15 дітей, але і до 15 чол. дорослих одночасно! 

Feedback and comments: