Дитячий День народження у музеї

С местом проведения
Праздник на выезд

Цена от: 2700,00 UAH

Возраст: от 4 до 15 лет

Кол-во детей: от 5 до 20 детей

Время проведения мероприятия: 1 ч.

Адрес: проспект Степана Бандери, 6, Київ, Україна

Описание:

Дні народження в музеї проводяться у формі квесту - надзвичайно цікавої інтерактивної гри.

Протягом 60-ти хвилин діти разом з ведучим шукають підказки, заховані на території музею. На маршруті на них чекають цікаві випробування: логічні завдання, загадки, шифри, перевірка на сміливість.

Мета гри - знайти ключ від таємної скрині, в якій на дітей чекає сюрприз від музею. Кожен з квестів відбувається за заздалегідь затвердженим сценарієм та за участі улюблених героїв.

У вартість свята входить:

  • Проведення квесту по музею протягом 60 хвилин з двома ведучими
  • Вхідні квитки для всіх учасників + 2 вхідних квитки для супроводжуючих дорослих
  • Необмежений час перебування в музеї

Сценарії ігор:

“Експіки” (4 до 7 років). Кожен, хто побував в “Експериментаніумі”, помічав, що наука тут оживає. Всі експонати наче під постійною дією чаклунства!  Так, це і справді так! Кожен ґвинтик і кожна гаєчка в музеї оживають, коли їх ніхто не бачить, вони слідкують за роботою музею, наводять лад і наглядають за відвідувачами. Ми називаємо їх Експіками. Але вони настільки маленькі, що часто губляться і плутаються. Якщо не зібрати цих Експіків, музею загрожує небезпека! Тільки іменинник з командою може допомогти нам знайти Експіків і врятувати музей!

“Мультоманія” (4 до 7 років). Усі улюблені персонажі в одному квесті: Ельза, міньйони, ніндзяго, жителі Звірополісу і Льодовикового Періоду, рокдог та інші. За допомогою підказок знайомих героїв, малюки проводять досліди, розгадують загадки і у винагороду отримують приз – солодку вату власного виробництва!

«Angry Birds» (4 до 7 років). Злі поросята викрали пташок із улюбленої гри, тому команда іменинника прибула задля порятунку пернатих. Пташки залишили нам підказки по всьому музею. Із їхньою допомогою ми знайдемо таємну базу, де з великої рогатки розіб’ємо укріплення злісних поросят.

«Пригоди Вінні Пуха» (4 до 7 років). Вінні це маленьке ведмежатко, яке обожнює мед так сильно, що не може жити без цієї смакоти. Але щоб не стріскати всі свої солодкі запаси за один раз, Вінні надійно заховав горщик із медом, проте забувся куди саме. Ведмедику стане в нагоді команда друзів, яка допоможе знайти солодощі. Якщо малята впораються, то Вінні Пух пригостить їх смачненьким.

Покемонтаніум (6 до 11 років). Учасники квесту потрапляють у казкову країну «Покемонтаніум», на них чекає зустріч з багатьма улюбленими героями. Але усі покемони заховалися від гостей у різних куточках музею і щоб побачити їх, потрібно спочатку відшукати цих казкових персонажів і впіймати їх за допомогою покеболів. А для цього потрібно виконати не мало хитромудрих завдань і пройти цікаві випробування! 

“Вартові космосу” (6 до 10 років). Приєднайтеся до нашої захопливої подорожі галактикою Експериментаніум. Відкрийте для себе таємниці незвіданих планет. Подолайте ворожих прибульців, станьте справжніми космічними воїнами й віднайдіть скарб!

“blogger.com” (7 до 13 років). Квест для найбільш просунутих інтернет-юзерів! Створимо свій блог, зберемо купу лайків. Інтернет-підказки, ютуб-фішки, завдання в соц.мережах, завдання від невідомих блогерів і таке інше! Підписники гарантовані! Хайпанемо?

«Острів скарбів» (8 до 13 років). Діти поринають у світ піратів, котрі полюють за скарбами. Під час квесту маленькі пірати вивчать піратський жаргон, навчаться піратським хитрощам, а також переймуть найгероїчніші риси, без яких неможливо уявити справжнього морського вовка. Рухаючись піратською мапою, наша команда відшукає не лише скарби, але й неймовірні враження.

«Магія Хогвортсу» (8 до 13 років). На базі музею функціонує таємна школа магії, філіал відомої школи Хогвартс. Учні цієї школи запропонують команді іменинника пройти прискорений курс навчання магічній справі. Вони разом спробують приготувати чарівне зілля із незвичайних інгредієнтів: крові льодяного дракона, отрути м’ятної ящірки, соку кореня мандрагори, сліз фенікса, амортенції та інших.

Скуштувавши власне зілля, команда юних чарівників вирушить виконувати завдання по всьому музею від авторитетних чаклунів Хогвортсу. Якщо вдасться впоратись із усіма завданнями – друзів буде нагороджено медалями чарівників.

«Таємниця забутого міста» (8 до 13 років). Команду іменинника викликали до Експериментаніуму на допомогу мисливцям за старовиною. Вони виявили, що колись на території музею розташовувалось стародавнє місто, мешканці якого володіли таємними знаннями. Існує дві однакові мапи міста, проте з різними маршрутами. Усі попередні спроби розгадати правильний шлях були безуспішними, але ми спробуємо пройти двома маршрутами одночасно. Для цього розділимось на дві команди за допомогою спеціальних амулетів. Тільки об’єднавши зусилля друзям вдасться віднайти старовинну скриню з таємними знаннями мешканців забутого міста.

«Супергеройський квест» (8 до 13 років). Експомен і Експовумен пропонують команді іменинника відчути себе справжніми супергероями. Для цього доведеться вигадати собі нові імена та суперздібності, пройти випробування 13-ти відомих персонажів ігор та фільмів. На спеціальній карті музею відмічено локації, де базуються супергерої. Рухаючись нашим маршрутом, друзі виконують усі завдання і помічають, що й самі стали незвичайними дітьми. 

«Школа таємних агентів» (8 до 13 років). Діти потрапляють в підпільну школу підготовки таємних агентів, яка діє під прикриттям наукового музею. Їм потрібно буде скласти присягу справжніх агентів, пройти веселий курс підготовки на секретній базі: намалювати фоторобот, навчитись розшифровувати закодовані послання, розгадати таємницю викрадення, а також розшукати нагороди, не викривши себе та своїх друзів.

“Хижина чудес” (10 до 13 років). За мотивами мультфільму “Gravitit Falls”. Біл Шифер переїхав з Гревіті Фолз в “Експериментаніум”. Оскільки для втілення його хитромудрого плану необхідне технічне забезпечення, яке є тільки тут. Тепер в музеї проходить щось надприродне і жахливе. Але в нас є щоденник, в якому описані всі небезпеки і способи їх подолання. Якщо команда впорається – не тільки отримає нагороду, а я врятує країну від злісного іллюміната.

“Підпільна лабораторія” (10 до 13 років). В “Експериментаніумі” втілює свої досліди один божевільний професор. Щось містичне і небезпечне відбувається тепер в музеї. Здається, він задумав щось жахливе і його не зупинити. Він пропускає електричний струм через людське тіло, воскрешає мерців і готує смертельні отрути. Знадобиться відважна команда, щоб перехитрити цього монстра, зібрати всі докази, а головне – подолати свої страхи і зупинити це зло!

“Місце злочину” (10 до 15 років). Учасників квесту очікує справжнє детективне розслідування. Камери відеоспостереження зафіксували дуже дивну поведінку одного з відвідувачів музею. Окрім відео, доказів зовсім мало. Команді іменинника випало розкрити справжній злочин! Пошук відбитків пальців, невидимі чорнила, ультрафіолетова підсвітка, складні шифри і головне – гострий розум!

Додатково оплачується:

  • Квест «Гаррі Поттер» на 200 грн дорожче вказаної ціни.
  • Квест «Магія Хогвортсу» на 200 грн дорожче вказаної ціни.
  • Квест «Пригоди Вінні Пуха»  на 100 грн. дорожче вказаної ціни.
  • Святкування у кафе. На території музею є власне кафе з окремим входом. Тут ви можете відсвяткувати дитячий День народження, орендувати кафе повністю або одну із його зал. Кафе розраховане на 60-70 людей (40 осіб – велика зала і 25 менша зала). Вартість оренди малої зали на 1 годину – 200грн. Для Вашої зручності та заощадження часу замовлення послуг кафе просимо робити заздалегідь, мінімум за 3 дні до святкування.

Поделиться:

Отзывы и коментарии: