Журналістика та блогінг, тренінг для підлітків

Подробнее:

Адрес:

Школа бизнеса и развития для подростков Start Now!

бульвар Тараса Шевченка, 36Б, Київ, Україна

Возраст:

13 - 16 лет

Стоимость пробного занятия:

450.00 UAH

KidsVisitor.com -

Описание:

Якщо людина бачить те, чого не помічають інші, якщо людина чує і вміє це відчути сильніше інших, якщо людина не може утримувати в собі те, про що дізналася, і жадає поділитися з іншими, значить, в ній живе соціальна особистість, і ця особистість цілком може стати журналістом, потрібно тільки навчитися «як». Звичайно, осягнути всі ази професії неможливо, у журналіста немає верхньої точки досконалості. Їй вчаться все життя, осягаючи світ і людей, відточуючи свій власний стиль і погляд на те, що відбувається.

А ось почати це робити можна вже зараз, в нашій школі журналістики.

Програма:

1 заняття 

Вступ. З чого починається журналістика? Хто стає журналістом? Навіщо суспільству потрібні журналісти? Як змінює професія людину? Що мусить вміти журналіст і що ця професія дає йому у житті? Журналістика майбутнього.

2 заняття 

Вчимося брати інтерв’ю. Як правильно поставити питання? Як розговорити людину? Беремо інтерв’ю один в одного, витягуючи якомога більше інформації. Вчимося ставити незручні питання й відповидаті на них. Створюємо потрет героя — його треба вкласти у 3 хвилини.

3 заняття 

Записуємо інтерв’ю на мобільні телефони. Вчимося, як правильно посадити людину, вибрати фон, виставити звук та зробити так, аби герой не боявся камери. Переглядаємо — це буде весело

4 заняття 

Монтаж. Навіть неідеальну картинку можна поліпшити, якщо правильно із нею попрацювати. Для цього можна використати кілька програм прямо у мобільному телефоні. Вчимося редагувати, накладати звук. Розбираємо правила, як це краще робити. Пробуємо використати соцмережі як журналістський інструмент.  

5 заняття

Працюємо над текстом, адже це — можливість розкрити картинку краще. Поняття аудиторії. Вчимося пояснювати складні речі просто і цікаво. Працюємо над так званим трикутником новин і над правильним інформаційним наповненням.

6 заняття 

Журналіст у кадрі. У деяких сюжетах ми бачимо автора, у деяких — ні. Розбираємось, чому так відбувається: це просто для краси чи навіщось треба? Вчимося готуватися до стендапів (як краще виглядати і цікаво говорити).

7  заняття

Пишемо матеріал на певну тему. Вчимося збирати інформацію і подавати її цікаво. Тексти для телебачення відрізняються від тих, які ми читаємо в газетах чи журналах. Також вони відрізняються від шкільних творів. Тут є секрети, якими ми поділимось.

8 заняття

Зйомки матеріалу, початок монтажу. Ми спробуємо почати маленьке кіно.

9 заняття

Начитка. Звук нашого голосу нас часто лякає чи дратує, коли ми чуємо його у записі. Ми навчимо ним володіти, а ще — полюбити. Вчимося начитувати матеріал. 

10 заняття

Прямі включення. Чому вони потрібні? Дивимось, як це роблять у новинах, обговорюємо, як боротися зі стресом і як не збитися в кадрі. Трохи практикуємось

11 заняття

Робота над проектом — завершуємо наш  сюжет. Дивимось, дружно регочемо

12 заняття

Екскурсія на ТВ канал. Як виглядає усе зсередини?

Реєстрація: https://www.startnow.com.ua/k-course/journalism/

Расписание:

По суботах з 12:15 до 14:15.

Старт 5 жовтня, 12 занять.

Стоимость:

Вартість курсу (12 занять) - 3900 грн.

Поделиться:

Отзывы и коментарии: